לחצו ליצירת קשר

מעקה מיתרים


מעקה מיתרים כי יש לכם על מה להישען

מעקה מיתרים מורכב מכבלי נירוסטה שיורדים מהתקרה לרצפה או לחילופין עד שלח המדרגה, המעקה מצריך הכנה עוד בשלבי הבניה ולא ניתן לעשותו לאחר מכן כיוון שהעיגון שלו נעשה לבטון רצפה, תקרה. אנו גם משווקים/בצעים התקנת  מעקה אלומיניום בעל ניצבים/ מאונכים שמאוד דומים למעקה מיתרים ואינם מצריכים הכנה בשלבי בניה. ניתן להזמינו עם פרופיל אלומיניום מרובע 2/2 או 4/4 או עגול.

 

מתעניינים במוצר זה?

השאירו פרטיכם כאן ונשוב אליכם בהקדם!

הגנה מירבית ועיצוב מרהיב במחיר אחד

מעקה מיתרים או מעקה מסוג אחר, הינו תוספת הכרחית לכל בית או מבנה המכיל מדרגות  ובמיוחד כשמדובר בבית הומה ילדים. בבית שכזה לדוגמה, מן הראוי שהמדרגות יהיו מאובטחות עם מעקה מתאים, בכדי לשמור על ביטחונם של הילדים המתרוצצים בבית מפני מעידה על גבי המדרגות ופציעה מורכבת חלילה.

מבנה המעקה הוא בטחוני ומגן מחד, אך מעוצב ואסתטי מאידך. המעקה הוא דמוי "מיתרים", דבר שמשווה לו מראה נקי ומוקפד, מבלי להעמיס על העיצוב של החלל הכללי.

האלמנט העיצובי של מוטות אלומיניום, עץ או פלדה מהרצפה עד לתקרה שהותקנו ליצירת מחסום בטיחות למדרגות. לא רק שהקווים האנכיים גורמים לחלל להרגיש גבוה יותר, אלא הם גם עוזרים להפיץ אור טבעי בכל פנים הבית.

לקוחות מבקשים היום התקנת מעקה מיתרים מהרצפה עד התקרה, מעקה צינורות שכלל לא נזקק לשינויים מבניים, עבור המדרגות עצמן, מרותך או מעוגן צינורות אלומיניום, עץ או פלדה לצד חיפוי עיצובי כמו אבן, אריחי בטון אדריכלי קל או קיר חלק כשמעל דולקת תאורת ספוטים רכה.

תן לבית שלך מראה חדש עם הטרנדים העדכניים ביותר של מדרגות

הפוך את גרם המדרגות שלך למרשים ומוקד בבית שלך עם הטרנדים האחרונים בעיצוב פנים. למעקה מיתרים יש תפקיד גדול יותר בהגדרת המראה האסתטי של הבית שלך, בניגוד לימים עברו, מהיותם אך ורק חפץ לשימוש, גרמי מדרגות הפכו לאמירה.

ובמיוחד בשנים האחרונות, נרשמו התפתחויות גדולות בעיצוב גרמי מדרגות, בחירת המדרגות הנכונות תלויה בסגנון פנים הבית שלך כמו גם במבנה, בשטח הפנוי. כמו כן, יש לוודא כי הקיר מסוגל לתמוך במשקל המדרגות.

בטיחות צריכה להיות אחד מהשיקולים החשובים שיש להקפיד עליהם, במיוחד בעת עיצוב גרם המדרגות. קחו בחשבון את הקשישים או בעלי המוגבלויות, כך שמההתחלה יש לתכנן את גרם המדרגות בצורה כזו שניתן יהיה להשתמש בו בצורה בטוחה ונוחה.