לחצו ליצירת קשר

מאחז יד למדרגות בבתים פרטיים


אוליבר מציגה מבחר רחב של מאחזי יד להתקנה על קיר בנוי במדרגות או במרפסת, תמיכה לשביל גישה, מאחזי היד שלנו עשויים אלומיניום ועוברים תהלכי צביעה וציפוי מתקדמים ביותר, מאחזי היד שלנו עמידים גם להתקנה מחוץ למבנה בשל עמידותם בכל אקלים.

מאחזי יד לבית פרטי -  סדרה של פרופילים מאלומיניום צורני ומסוגנן, מעבר להיותם מוצר בטיחותי למניעת נפילה ישנו הצורך של הלקוח להתאמה לקונספט עיצובי של החלל ולכן פיתחנו מערכת אלמנטים עדכנית אשר מוקפדת בקווים אסטטיים ומקנה מוצר עיצובי משלים לגרם המדרגות.

 

מתעניינים במוצר זה?

השאירו פרטיכם כאן ונשוב אליכם בהקדם!

מאחז היד נועד לספק אחיזה נוחה לאורך המדרגות ולהקנות יציבות או תמיכה למניעת נפילה. כיום מאחזי היד למדרגות בבניה מתקדמת הפכו לאלמנט מעוצב ומוקפד לעיצוב חלל המבנה בנוסף להיותם מוצר בטיחותי.

סדרת מאחזי היד שלנו למדרגות כוללת מגוון רחב  של פתרונות נהדרים  בצבעים ועיצובים שונים. אפשרויות השילובים הרבות מבטיחות לכל לקוח להתאים את עיצוב מאחז היד לפי טעמו האישי, וקבל מוצר עיצובי ובטיחותי.

גימור סופי :

  •  מאחז יד אנודייז נירוסטה
  •  מאחז יד במראה עץ טבעי
  •  מאחז יד בצבע גוון לפי בחירה

 

 סוגי מאחזי יד למדרגות:

  • מאחז יד עגול
  • מאחז יד מלבן

 

אין צורך בתחזוקה כל שהיא לכל מוצרינו, עמידות מלאה בפני כל אקלים , מותאם גם לשימוש חיצוני למבנה. נשמח לעזור לכם לבחור את הפתרון המתאים למאחזי יד לשילוב בחדר המדרגות בין אתם לקוח הבונה / משפץ בית פרטי או מבנה ציבורי.

מעוניינים להתקין מאחזי יד בביתכם? אנו נשמח לעזור ולייעץ, הנכם מוזמנים ליצור קשר טלפוני עם נציג שלנו או להשאיר לנו פרטים ואנו ניצור עמכם קשר בהקדם האפשרי.

 

​אפשרות להתקנה עצמית - עשה זאת בעצמך !