לחצו ליצירת קשר

מעקות חוץ


חברתנו משווקת ומבצעת התקנת מעקות חוץ למגורים, מסחר או מבני ציבור, לצד המדרגות בכניסה לבית,במרפסת הדירה, בכניסה מדורגת לבניין משרדים או במרפסת של מבנה ציבורי במרכז העיר. כל אלה ועוד, מחוייבים בהתקנת מעקה על פי חוק, יתרה מכך מעקות החוץ שלנו הן לא רק עזר בטיחותי אלא גם אמירה עיצובית.

  • אנו מציעים מעקות חוץ מאלומיניום בגמר אנודייז-נירוסטה או צביעה בתנור. (אפשרות לשלב אחיזה מעץ)
  • במעקה כבלים: אלומיניום בשילוב כבלי נירוסטה 316 בעובי 2-5 מ"מ
  • במידה ומדובר במעקה רשת, גם היא עשויה מנירוסטה 316.
מתעניינים במוצר זה?

השאירו פרטיכם כאן ונשוב אליכם בהקדם!

מעקות חוץ לבתים ודירות

חשוב לוודא שהמעקה בעל תו תקן ועבר את כל האישורים הנדרשים להתקנה. המעקות חוץ של אוליבר עשויים אלומיניום עם כבלי נירוסטה או שילוב של עץ עם אלומיניום הוא הרומן המושלם לטווח ארוך  של עמידות ויופי כולל מעקות זכוכית למרפסות.

המעקות שלנו תמיד בנויים לפי קוד ותאימות לבטיחות. המעקים יכולים להיות בסיס נהדר גם לאדניות עציצים בכל מקום על מעקה ישר, בין אם אתם מחפשים מעקות לדירה, למגורים הפרטיים או לעסק שלכם, נשמח לעזור לכם למצוא את המעקה המתאים לפרויקט שלכם. אנו בונים ומתקינים מעקות לגידור חוץ, כמו גדר לבריכה מעקות נגישות. 

כדאי ומומלץ להתאים את המעקה לטעם האישי. התקנת מעקה שחור עבה ואגרסיבי יהיה חריג בנוף שמעוצב בצורה מודרנית. אופציה נוספת היא שימוש במעקה אלומיניום למדרגות מולבן בשילוב זכוכית ספיידרים, מעקה אלגנטי וניטרלי שכזה יתאים לעיצוב כל חלל.

מעקות חוץ מאלומיניום למבני ציבור

בעלי מבנה ציבורי בעל קומות? מתכננים לבנות מרפסת מוגבהת בשטח החצר האחורית שלכם? מהיום, אין כל סיבה לחשוש. חברת אוליבר נרתמה לבעיה ומייצרת במיוחד בשבילכם מגוון מעקות אלומיניום יציבים, בטוחים, ויפים.

מעקות אלומיניום בחוץ יכולים לספק מראה שונה מאוד מעץ, ובדרך כלל יכולים להחזיק מעמד זמן רב יותר אם מטופלים כראוי. האלומיניום אינו נרקב או מתכלה, ואינו מושפע מעובש, בגלל זה מעקות אלומיניום נחשבים למערכת ללא תחזוקה. מעקות אלומיניום גם חזקים יותר, מה שמאפשר להם להיות דקים יותר ובעלי עיצובים ייחודיים מאוד.

מעקות חוץ עם כבלי נירוסטה

מעקה לכבלים מושלם למראה מודרני וליניארי, הרבה לקוחות מגורים המעוניינים לבנות דק או מרפסת חדשים מעונינים במערכת מעקות מלוטשת ובטוחה שלא תחסום את הנוף הפנורמי שלהם. אנו ממליצים על מעקה לכבלים גם אסתטי, והכבל אינו חוסם את הנוסף.

בהתאם לנוף של הבית שלך, ייתכן שתרצה לשלב את כבל הנירוסטה עם עמודי עץ ומסילות עליונות כדי ליצור מראה ייחודי שמוסיף יותר חמימות מכל הרכיבים בנירוסטה.

מחפשים מעקה? מצאתם אותנו!