לחצו ליצירת קשר

גדר לבריכה או מעקה לבריכה


גדר לבריכה מאלומיניום היא אלטרנטיבה נהדרת שאינה דורשת תחוזקה ואינה מחלידה, זוהי אופציה נפלאה במיוחד עבור בריכות מים מלוחים ומתוקים, הגדר מוסיפה בטיחות, יופי וערך לבריכה שלכם. בניגוד לחברות רבות אחרות, כל החומרה הדרושה כלולה בתמחור הגדר.

אפשרויות הגידור לבריכה שאנו מציעים מעניקות בטיחות, גבול וקו הגנה ראשון. הפתרון האידיאלי עבור היקף מתחם הבריכה מיוצר מחומרי הגלם העמידים ביותר. אם בחרתם מעקה לבריכה כוונתנו להעניק לכם גימור מצוין ומיקה בטיחות המונע פציעות מיותרות.

מתעניינים במוצר זה?

השאירו פרטיכם כאן ונשוב אליכם בהקדם!

סיבות עיקריות להתקנת גדר לבריכה מסוג איכותי

צריכים להתקין מעקה בריכה? גדר לבריכה מסוג איכותי תאפשר לכם לקבל את כל האישורים הנחוצים. אבל מלבד החשיבות של גדר לבריכה טופס 4 יש עוד סיבות לבחירה בפתרון איכותי. למשל:

  1.  בטיחות - הסיבה העיקרית להתקנת גדר בריכה ברמה גבוהה היא למנוע תאונות. הגדר עוזרת להגן על ילדים ועל חיות מחמד, הנמצאים בסיכון להיקלע לבריכה בטעות. 
  2.  חובה חוקית – יש חוקים ותקנות המחייבים להתקין גדרות בריכה, מטעמי בטיחות ואחריות. הפרת החוק עלולה להוביל לסנקציות וקנסות כנגד בעל הבריכה. 
  3. פרטיות ואסתטיקה – מבלי להיכנס בשלב הזה לשיקולים של גדר לבריכה מחיר כדאי לציין כי גדר בריכה מעוצבת היטב יכולה לשדרג את הנראות והאסתטיקה במידה ניכרת. גדרות מודרניות יכולות להשלים את מראה הגינה שסביב הבריכה ויש לכך ערך חשוב. 

כדי לשמור על בטיחות, בעיקר של ילדים, מחייבות היום הרשויות להתקין גדר סביב הבריכה. דרישה זו היא תנאי לקבלת היתר לבניית הבריכה. קיימים סוגים שונים של גדרות לבריכה מחומרים מגוונים, אף כאלו הנשלפות, מתקפלות ומאוחסנות בקלות כשהבריכה אינה מלאה.

בריכות שחיה הן כיף גדול עבור ילדים והן מציעות הנאה מרובה. אבל הבטיחות בסביבת הבריכה חשובה לא פחות מהמשחקים. באמצעות גדר לבריכה ניתן לשמור שילדים ללא ליווי לא יכנסו לבריכה וכך לשמור על ביטחונם. 

גדר מסביב לבריכה נחשבת לאמצעי בטיחותי מהמדרגה הראשונה והיא מהווה פתרון יעיל להתקנה מסביב לבריכה, לאור העובדה שניתן לפרקה ולאחסן אותה בקלות. הגדר משתלבת בנראות החצר בצורה הרמונית מבלי לפגוע במראה היוקרתי של הבריכה, היא מעוצבת ועשויה מאלומיניום. אינה מחלידה, נראית תמיד נקייה ואינה דורשת תחזוקה מסובכת.

הגדר עמידה כנגד פגיעות שונות ועומדת בדרישות המחייבות בקבלת היתר לאישורי הבניה. היא מעוגנת לקרקע באמצעות עמודים יציבים וחזקים ומותקנת באמצעות קידוח חורים במשטח סביב הבריכה. 

גדר לבריכה משמשת גם בתור מעקה לבריכה המאפשר אחיזה בו כנגד החלקה וניתן להוסיף לה גם שער עם מנגנון נעילה. חשוב מאוד כשילדים קטנים מוצאים את דרכם באופן עצמאי לכיוון הבריכה. 

מה עוד יש לדעת על מעקה לבריכה?

התקנת גדר לבריכה היא קלה וניתנת להרכבה כמעט על כל סוגי הריצוף. במהלך תכנון והקמת הבריכה, חשוב לקחת בחשבון גם סביבת הבריכה ובכלל זה את הגדר. הגדר הנשלפת קלה להתקנה. קודחים חורים בריצוף ולחורים מוכנסות תושבות פלסטיק מיוחדות המותאמות לחורים.

דבר נוסף שחשוב לבחור על-פיו את סוג הגדר - מעקה לבריכה הוא איכותה. לא כדאי להתפשר על גדר לא איכותית. חשוב שהיא תהיה עמידה למזג האוויר  ולא תישחק במהירות. לפני עונת הרחצה חייבים לוודא שהגדר המותקנת סביב הבריכה אכן תשמור על בטיחות הילדים שמגיעים לשחק בה. השגחה של מבוגרים וגדר בטיחות הם המאסט. 

להתקנת גדר בטיחות איכותית פנו לחברת אוליבר, נשמח לענות לכל שאלה.