לחצו ליצירת קשר

ציבורי


החומרים שמהם עשויים מעקות למדרגות במיטב המבנים הציבוריים

מבני ציבור, מהרבה מאוד בחינות, עלו מדרגה. הם יותר גבוהים וגם יותר מעוצבים. הם יותר מתחוזקים ויותר ייצוגיים. גם כאשר נפנה את מבט אל מעקות למדרגות ניתן להבחין היטב במגמה הזאת. ניתן לראות זאת בכל פינה. אפשר להתרשם מכך הן כאשר מביטים בעיון במדרגות הפנים והן כאשר מביטים בעיון במדרגות החוץ. על כך נדבר כעת וגם נסביר על מיטב החומרים שבהם בונים, מרכיבים ומייצרים את המעקות הנבחרים.  

מעקות אלומיניום עם ציפוי בשילוב זכוכית

לצד מעקות שעשויים אלומיניום נטו, ניתן למצוא מעקות למדרגות של מבני ציבור שעשויים שילוב מרתק מבחינה עיצובית. זהו שילוב של אלומיניום ביחד עם זכוכית. למרבה השמחה, אפשר אף למצוא מבני ציבור שבהם משקיעים בשני החומרים הללו, עם תוספות מרעננות. כלומר, את האלומיניום אפשר לשדרג עם ציפויים שונים, למשל ציפוי מושחר שמשתלב בצורה מאוד מיוחדת עם הזכוכית השקופה והעבה.

מתעניינים במוצר זה?

השאירו פרטיכם כאן ונשוב אליכם בהקדם!

מעקות למדרגות מאלומיניום עמיד ויפה

את מקום המעקות הפשוטים (למשל ממתכת או עץ גולמי) של ימים עברו הולכים ותופסים במיטב מבני הציבור מעקות אקסקלוסיביים, מיוחדים מבחינת תפיסה ועיצוב. אחד החומרים הנפוצים, שאפשר ליצור מהם אין ספור עיצובים מרתקים הינו אלומיניום. חברת OLIVER המייבאת מעקות לשלל מבני ציבור בארץ מחזיקה בקטלוג העדכני אין ספור דוגמאות. מעקה אלומיניום למדרגות שיכול ללבוש צורה מאוד מודרנית או לחילופין, קווים קלאסיים ווינטג'.

תוספות נירוסטה מעוצבת זה קלאסה

לא נרצה לסיים מבלי שניגע בתוספת מאוד יוקרתית, שמתאימה למבני ציבור שרוצים להיות ייצוגיים במידה רבה. מעקות למדרגות הבנויים בצורה מאוד ייצוגיות יכולים להתבסס על תוספות של נירוסטה. את הנירוסטה אפשר להוסיף על העמודים, על מסגרת המעקה וכן ביחד עם חלקי הזכוכית. כאשר הבניה נעשית כהלכה, מתקבלת תוצאה נאה באופן מיוחד, כמו שנאמר – קלאסה!