לחצו ליצירת קשר

מאחזי יד לנכים


מאחזי יד לנכים להגברת הבטיחות ושיפור איכות החיים

התאמה של הבית לנכה או לאדם הקשיש המוגבל בתנועה, דורשת כמה וכמה שינויים. לא תמיד המשפחה ערוכה לשינויים הללו במיוחד כאשר האדם שהיה עצמאי עד כה הפך לנכה בעקבות מחלה או תאונה. 

ישנם מקרים רבים אשר בהם אין אפשרות לשחרר אדם שהפך למוגבל, מאשפוז בבית החולים או במחלקה שיקומית, עד שהבית יעבור את השינויים הנדרשים לצורך ההתאמה לתנאים החדשים. מאחזי יד לנכים זהו אחד הדברים הנצרכים ביותר.

מתעניינים במוצר זה?

השאירו פרטיכם כאן ונשוב אליכם בהקדם!

מעקה נכים לבית נועד למעשה לאפשר לאדם שמוגבל בתנועה, לנוע בבטחה עד כמה שאפשר במרחב הביתי. בעזרתם הוא יוכל להתיישב, להיעמד, ללכת לשירותים ואף להתקלח. הדבר תורם לו כמובן תחושת ביטחון ותחושת עצמאות כאשר הוא חש שעדיין נותרה בו היכולת לטפל בעצמו.

אין לתאר את התחושה הקשה של אדם בריא ונורמטיבי, אדם שתפקד עד כה באופן עצמאי ורגיל לחלוטין, כאשר בין יום, הוא הפך לתלותי ומוגבל בתנועה. הדברים האלו מתרחשים יום יום לצערנו.

מכה פתאומית

אנשים שעוברים שבץ מוחי נותרים לא פעם עם נכויות מורכבות מאוד כשבפתע פתאום הם לא מסוגלים לבצע את הפעולות הכי מינימליות והכי שגרתיות עבור עצמם. כך גם עם אנשים שעוברים תאונות דרכים או תאונות עבודה כשבלא התראה מוקדמת הם זקוקים פתאום לסיוע בכל פעולה הכי שגרתית שעד כה הם כלל לא הקדישו לכך מחשבה לכן מאחזי יד לנכים באו להקל עליהם את פעולת העלייה והירידה במדרגות.

מאחזי יד לנכים – לשמירה על כבודו של הנכה

חשוב לדעת שלעיתים מאחזי היד הם אלו שיעשו את ההבדל בין אדם שהוא תלותי לחלוטין ומאבד בעקבות כך את כל שמחת החיים שלו ואת כל המוטיבציה להשתקם, לבין אדם שחוזר להיות חיוני ואנרגטי כשהוא מגלה כי למרות כל הקשיים שלו, עדיין יש לו אפשרות לטפל בעצמו ולשמור על כבודו האישי.

מאחזי יד לנכים תורמים ליציבות כשהם מאפשרים לנכה להיאחז בהם, מאחזי יד לנכים צמודים ומותקנים בקיר לכן חשוב לתכנן באופן נכון את גובה מאחז יד לנכים ולפזר אותם בנקודות המתאימות על מנת שהם יתנו את המענה המושלם.

"אוליבר" – מאחזי יד עם גימור ‏אלומיניום בציפוי אנודייז ‏נירוסטה שאינה מחלידה עם תקן 1918‏ לשיפור איכות החיים של הנכה והמוגבל.