לחצו ליצירת קשר

מעקה זכוכית שתול


מעקה זכוכית שתול ללא מסגרת, שנועד לשמר כמה שיותר מהנוף, אינו מוסם מעבר אור וזוכה לביקוש גבוה. עם חומרה מינימלית וללא עמודים, מערכות עצמאיות אלו מציעות את הנוף הנקי ביותר שניתן להעלות על הדעת.

התאמה אישית מלאה של המעקה שלך בכמה שלבים פשוטים. לוחות זכוכית בעובי 1.27 ס"מ ניתנים לחיתוך בהתאמה אישית ולפי מגבלות בדיקת עומס המוצר. צוות המתקינים של "אוליבר" נמצא לשרותכם תמיד במרחק קליק אחד/שיחת טלפון.

מתעניינים במוצר זה?

השאירו פרטיכם כאן ונשוב אליכם בהקדם!

בחרו ממגוון המעקים השונים המוצעים בקטלוג, הרשו לעצמכם לבחור עיצובים בחופשיות כפי שמעולם לא בחרתם. ואז התרווחו לאחור, ותנו לנו להשלים לכם את בית החלומות בדיוק כפי שרציתם.

מרכיבי התקנת מעקה זכוכית שתול

  •  קיבוע: רצפה או שקועה, גובה נדרש של 150 מ"מ
  •  חלק קיבוע: מסילת אלומיניום בגודל 120x75 מ"מ כולל שיבולים לקליטת זכוכית, רפידות התאמה ואטם מילוי + (כאשר אינו שקוע) אפשרי בכיסוי גימור אלומיניום מוברש
  •  זכוכית: מחוסמת, למינציה כפולה 8+8 מ"מ או 10+10 מ"מ

אבל אל תחשבו שאתם מוותר על כוח בשביל היופי. כל מערכת מתוכננת לעמוד בכמויות עצומות של משקל, ונבדקה ביסודיות. למרות שהפנלים עשויים להיות כבדים, ההתקנה בפועל היא משב רוח.

הנדסה באמצעות זכוכית מחוסמת בגודל 1.27 ס"מ, או זכוכית רבודה 15 מ"מ, מעולם לא היה פתרון מודרני ומודרני טוב יותר לנוף שלך.

גרם מדרגות תלול? רק מעקה זכוכית שתול

אתם עולים במדרגות הכניסה לבית, והופ, כמעט נפלתם. מזל שהתקנתם מעקה זכוכית שתול, הוא מאפשר לכם לעלות ביציבות במדרגות, והזכוכית השקופה כמעט לא נראית בין הדשא והעצים. יתרונות מעקה זה הם בזכות השקיפות שהוא מעביר וכמובן אינו חוסם את כניסת אור השמש.

הילדים מאושרים, הם מושכים אתכם לכיוון המרפסת ומבקשים רשות להיכנס לבריכה. המים מתנוצצים בשמש, והבריכה נראית מזמינה במיוחד בזכות מעקה הזכוכית השתול המקיף אותה. אתם מחייכים מזל שבחרתם במעקה זכוכית שתול, אחרת הילדים כבר מזמן היו קופצים מהמרפסת לבריכה.