לחצו ליצירת קשר

מה כדאי לדעת על מעקה לבית?


למעקה לבית יש 2 תפקידים עיקריים. האחד, הגנה ובטחון והשני, עיצוב וקישוט. לפי התקן הישראלי ת"י 1142, גובה מעקה בישורת חייב להיות לפחות 105 ס"מ וגובה המעקה בירידה של המדרגות חייב להיות בגובה של לא פחות מ-90 ס"מ. המרחק בין העמודים אסור שיעלה על 10 ס"מ. 

מעקה למרפסת הבית 

מעקות למרפסות מגיעים במגוון סגנונות כמו עץ, מתכת, זכוכית ועוד. סוג המעקה שתבחר יהיה תלוי בהעדפה האישית שלך ובאסתטיקה של הבית שלך. מעקות נירוסטה ואלומיניום הם בחירה פופולרית למרפסות, מכיוון שהם מספקים מראה אסתטי, עמידים בתנאי מזג האוויר מחוץ לבית וקלים לתחזוקה. עם זאת, אם אתם מחפשים מראה אחר, מעקות הזכוכית עשויים להיות בחירה נהדרת גם כן.

אחד המעקות מרפסת הטובים שמרכיבים היום בשוק הם מעקות משולבות זכוכית ואלומיניום. אחת הסיבות העיקריות לכך שאלמנטים מזכוכית ואלומיניום כל כך פופולריים בעיצוב הבית כיום היא שהם אינם חוסמים את הנוף או את האור לבית וגם מקנים תחושה פתוחה ואוורירית יותר בתוך הבית.

זה נכון במיוחד אם המעקה עשוי עם שקוף, דבר שלא ניתן להשיג באמצעות אפשרויות מתכת, כרום או ברזל.

מעקה זכוכית למרפסת מביא תחכום מודרני, סגנון עיצובי נהדר וליווי מושלם לכל חומר אחר הנכלל בהתקנה החדשה שלך. ניתן להשתמש בעץ, שילוב של כבלים מנירוסטה על חלד המחוברים לפרופילי אלומיניום המעקות, ותוספת של מרחבים גדולים של זכוכית תשלים את המראה הכללי. ישנה גם אפשרות להשתמש בזכוכית אטומה או מעוצבת ואפשרויות מסגור שונות.

מעקה לבית

אנו מתמחים בהתקנה של מעקה למרפסת הדירה / הבית, את המעקה מייצרים באופן ספציפי לפי מידות מדויקות והתאמה מושלמת לצרכי הלקוח, לטעמו האישי ולתקציב העומד לרשותו.

מעקה מדרגות לבית

בין אם מדובר בהתקנת מעקה לבית או מעקות חוץ, חומר הגלם של המעקה הוא המרכיב החשוב כיום מעקה מדרגות מודרני לבית יכול להיות מורכב מאלומיניום בלבד או מעקות בשילוב חומרים כמו כבלים מרשת נירוסטה, מוטות עץ דקורטיבים, פלטות זכוכית בשילוב מסגרות אלומיניום  המאפשרות ליצור מעקה ייחודי בעיצוב יוקרתי. 

את המעקה ניתן לצבוע בשלל צבעים אמנותיים מרהיבים בהתאמה לקונספט הכללי בבית ולפי תכנון של מעצב פנים או אדריכל. 

מערכות מעקות כבלים הוכנסו לבית עם עלייתם של קווים אופקיים בעיצוב הבית העכשווי. כבלים ייחודיים במיוחד מכיוון שהם מאפשרים זרימת אוויר מקסימלית עם הפרעה מינימלית לקו הראייה. הם גם פרקטיים מאוד, עם תוחלת חיים ארוכה ודרישות תחזוקה נמוכות.

הם משולבים עם פרופילי אלומיניום או מסגרת עץ למראה רך יותר המשתלב היטב עם חומרים טבעיים ואלמנטים עיצוביים.

למעקה מדרגות מודרני יש בלאי נמוך וכמעט אינם דורשים תחזוקה כלל, ומאריכים שנים. התחזקה הנדרשת אינה מורכבת, לכל היותר יידרש חידוש של הצבע לאחר מספר שנים. מעקות מברזל גם חסינים  וחזקים במיוחד ואינם נפגעים ממזג אוויר קיצוני. מחיר מעקה לבית משתנה בהתאם לחומרי הגלם ממנו הוא מורכב לפי מטראז'.

מעקה מיתרים

מעקה מיתרים- משלח המדרגה או הרצפה ועד התקרה הוא דרך מצוינת להוסיף סגנון ייחודי ובטיחות למדרגות הבית שלכם. מעקות אלו עשויים בדרך כלל ממתכת ומחברים את משלח המדרגה לתקרה. סוג זה של מעקה מוסיף מראה של סגנון מיוחד לבית שלכם, תוך שהוא מספק בטיחות גבוהה.

בחברת אוליבר תמצאו מעקה לבית איכותי ומעוצב.