לחצו ליצירת קשר

מעקה אלומיניום


מעקה אלומיניום למדרגות ולמרפסת לפנים הבית או לכניסה במראה נירוסטה, מעקות מאלומיניום לשטחי ציבור פתוחים מעקות אלומיניום. הכל ע"פ תקן 1142.

מעקה אלומיניום למדרגות בעל חוסן ועמידות 

מעקה אלומיניום למדרגות מייצג את האלטרנטיבה הטובה ביותר, יחד עם שאר סוגי המתכת נחשבים כחומרים עמידים וקשיחים ביותר. אך עם זאת, ללא תחזוקה נכונה ומדויקת אתם עלולים לסכן את יציבות המעקה. למרות שאנשים רבים חושבים שחלודה הינה תוצאה ויזואלית ואינה מזיקה, ההפך הוא הנכון. בעיקרון, מדובר על חמצון החומר כתוצאה מנוכחות מים או לחות ששוהים באוויר ולכן בין אם מדובר על מעקות פנים או חוץ, הקורוזיה עלולה להשתלט לחלוטין.

אחד היתרונות המרשימים ביותר של חומר האלומיניום הוא שאין באפשרותו להחליד בניגוד לנחושת וברזל. בעזרת גימור אנודייז ניתן להימנע מחלודה באופן מוחלט מה שהופך את חומר האלומיניום לעמיד ביותר. הגימור באנודייז מגיב היטב לטביעות אצבע ואינו משאיר סימנים, מלבד ניקיון פשוט מפעם לפעם, אין צורך לבצע עבודות תחזוקה בכדי לשמור על חוזקו ולהבליט את יופיו . 

מתעניינים במוצר זה?

השאירו פרטיכם כאן ונשוב אליכם בהקדם!

בחירת מעקה אלומיניום ראוי עבור מדרגות ביתנו עלול להוות כמשימה לא פשוטה. ישנם כמה פרמטרים שכדאי להתחשב בהם, החל מסוג החומר, בטיחות ותחזוקה ועד כדי ההשפעה על הקו העיצובי של הבית והאסתטיקה הכללית וכמובן העלויות. בשנים האחרונות שימוש באלומיניום כחומר לבניית מעקות בבית הפך לפופולארי מאוד בעקבות העובדה שהוא זול לתחזוקה, עמיד בפני משקל הישענות, אינו מחליד ודקורטיבי להפליא וחזק יותר לעומת העץ שבעבר שימש כחומר הגלם העיקרי והמסורתי.  

מעקה אלומיניום מייצג אלטרנטיבה שמתאימה לכל כיס בניגוד לחומרים אחרים כגון פלדת אל חלד או נחושת שעלולים להיות יקרים מאוד. האלומיניום מאפשר יחס גבוה מאוד בין חוזק החומר למשקל שהוא מסוגל לספוג כאשר נשענים עליו ובנוסף לאלומיניום תכונת התנגדות טבעית עבור חלודה או קורוזיה וכתוצאה מכך הוא חומר אידיאלי לבניית מעקות פנימיים וחיצוניים כאחד.

כמו כן, מעקות האלומיניום מציעות אופציות גימור נרחבות, החל מגימור רך ועד כדי גימור באנודייז שמעניק מראה מלוטש יותר. כמובן שלכל רמת גימור ישנם יתרונות וחסרונות. לדוגמא, גימור באנודייז מגיב היטב לטביעות אצבע ואינו משאיר סימנים. בנוסף, ישנה האפשרות לצבוע את המעקה ובכך להימנע לחלוטין מסימנים חיצוניים.

עלות התקנה של מעקה אלומיניום למדרגות

חשוב לציין שעלות ההתקנה של מעקות אלומיניום משתנות מספק אחד לאחר, במיוחד כאשר מדובר על מעקות אלומיניום בשילוב זכוכית. עם זאת, אין ספק שמעקות אלו זולים באופן יחסי לשאר חומרי הגלם ובנוסף אין השפעה כלל וכלל על טיב ואיכות החומר. מדובר על חומר גלם שמאגד מחיר טוב, יופי ועמידות. 

שמירה על הקו העיצובי

אם ברשותכם בית מודרני, עם ריצוף בצבעים אחידים ושילוב של זכוכית אין ספק שבחירת מעקה אלומיניום למדרגות ביתכם ישתלב היטב עם הנוף, אך הסיפור שונה כאשר מדובר על  מעקה למדרגות מעץ. בדרך כלל, בתים קלאסיים אשר משלבים עץ יתחברו עם מעקות באותו הסגנון ולכן חשוב לשמור על קו עיצובי אחיד.

אם החלטתם לרכוש מעקות חדשים עבור ביתכם, דעו שבחברתנו, "אוליבר", תוכלו להתרשם ממגוון מוצרים מרשימים ולקבל שירות מקצועי ואדיב שכולל צוות מיומן ומנוסה בהתקנת מעקות לבית.