לחצו ליצירת קשר

רשתות נירוסטה גמישות למעקות


אוליבר משווקת רשת למעקה. פתרון מודרני, מלוטש ועמיד, רשתות אלו אידיאליות עבור מעקות למדרגות בבית, למתחמי בריכה, לגשר הולכי רגל, אזורי הליכה, מגרשי משחקים, ועוד.

רשת נירוסטה למעקה היא רשת רב-תכליתית לא רק מוסיפה מראה של אלגנטיות לנכס שלכם, אלא גם מספקת בטיחות וביטחון לך ולמשפחתך. 

הרשתות עשויות מנירוסטה דגם Xtend 316 ומותאמות אישית לשטח המעקה, אנו משווקים גם רשת נירוסטה גמישה מצופה ב PVC צבעוני, את הרשת ניתן לרכוש גם כרשת לצמחיה מטפסת. 

מתעניינים במוצר זה?

השאירו פרטיכם כאן ונשוב אליכם בהקדם!

גדר רשת נירוסטה: מחסום בטוח ושקוף

גדר רשת נירוסטה היא מעקה רשת המורכב מפתחים קטנים, המאפשרים מעבר לאור ואוויר, ועדיין מספקים מחסום חזק מפני פולשים או תאונות נפילה. תכונה זו הופכת אותו לבחירה מצוינת, עבור אזורים שבהם הנראות והביטחון חיוניים. יתרה מכך, רשת כבלי נירוסטה עמידה בפני קורוזיה, חלודה וקרני UV, מה שהופך אותה לאידיאלית כמעקה חוץ, החשוף לתנאי מזג אוויר קשים.

רשתות מתיחה למעקים: מראה מינימליסטי ועכשווי

רשתות מתיחה למעקים הן מעקה רשת העשוי נירוסטה, תלוי בין עמודים או עוגנים באמצעות כבלי מתיחה. עיצוב זה יוצר מראה מינימליסטי ועכשווי, המשתלב היטב עם אדריכלות ועיצוב פנים מודרניים. כבלי נירוסטה למעקה ניתן להתאמה אישית, מה שמאפשר לכם לבחור את גודל הרשת, קוטר החוט והצבע, המתאימים ביותר להעדפות ולצרכים שלכם.

רשת לצמחים מטפסים להרכבה עצמית 

אם אתם רוצים להוסיף מגע של טבע וצבע למעקה רשת הנירוסטה שלכם, אתכם יכולים להשתמש ברשתות לצמחיה מטפסת, כתמיכה לצמחים מטפסים. על ידי הצמדת לוח רשת למעקה שלכם, כמו מעקה רשת אקספנדד לדוגמא, אתם יכולים ליצור גינה שמשפרת את היופי של הנכס שלכם, מספקת צל, פרטיות וטיהור אוויר. כמה מצמחי הטיפוס הפופולריים ביותר עבור מעקות רשת נירוסטה כוללים קיסוס, יסמין, יערה ובוגנוויליה.

רשת מצמות נירוסטה, 2 מ"מ עובי צמה, מגיע עם מחברים לקיר להרכבה עצמית, ניתן להזמין לפי מידה, רשת נירוסטה -אקסטנד מיוצרת מצמות נירוסטה ארוגות, חזקה ועמידה לכל תנאי מזג האוויר בשילוב מחברים מותאמים לעיגון הרשת לקיר. החומר חזק במיוחד ואינו דורש תחזוקה. רשת הנירוסטה 

מתאימה ליישומים פנימיים וחיצוניים. מותקן על מעקות או במדרגות, מספק יציבות והכוונה ברורה. 

על חזיתות, הרשת יכולה לשמש כתמיכה לצמחיה מטפסת, ניתן לקבוע את גודל פתח העין, עובי הצמה וצבע הרשת. יכולה לשמש באזורי פנים וחוץ, מספקת יציבות ובטיחות, ניתן להזמין לפי מטר רץ, בהתאמה אישית. 

אביזרים נלווים: ניתן לרכוש אביזרי ליפוף ואריגה לרשת, ובנוסף ניתן להזמין אביזרי עיגון ומערכת תליה לקירות ירוקים ורשת לצמחיה מטפסת בהתאמה אישית.

המחיר של מעקה רשת נירוסטה: השקעה באיכות ועמידות

מחירו של מעקה רשת נירוסטה תלוי במספר גורמים, כמו גודל, עיצוב, מורכבות ושיטת ההתקנה. עם זאת, בהשוואה לחומרי מעקה אחרים כמו עץ, אלומיניום או זכוכית. בחירה במעקה רשת נירוסטה מחיר הוא לא הפרמטר המרכזי.

מדובר בהשקעה לטווח ארוך באיכות ועמידות של מעקה. רשת נירוסטה גמישה למעקים קלה לתחזוקה, דורשת ניקוי מינימלי ויכולה להחזיק מעמד עשרות שנים מבלי לדהות, להתעקם או להיסדק. יתר על כן, מעקה רשת נירוסטה עמיד בפני אש, אינו רעיל וניתן למחזור, מה שהופך אותו לבחירה ידידותית לסביבה עבור בעלי בתים שאכפת להם מהסביבה.

תמונות – הדמיה? 

ניתן לספק את הרשת במראה טבעי או במבחר גוונים. צבעים יכולים להדגיש את הרשת כאלמנט עיצובי אדריכלי או לאפשר לה להשתלב בצורה חלקה במבנה שמסביב.